Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu web sitesi, sizi bilgilendirmek ve alışveriş etmeniz için hazırlanmış olup, web sitesini kullanırken güzel bir süreç geçireceğinizi umuyoruz. Lütfen web sitesine göz gezdiriniz ve sitenin çeşitli farklı özelliklerini kullanınız, fakat web sitesini kullanmanızın aşağıdaki Kullanım Koşullarına tâbi olduğunu lütfen unutmayınız. Bu web sitesini ve Hizmetleri (aşağıda tanımlanmaktadır) kullanmakla bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılacaksınız. Bu kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız lütfen bu web sitesini kullanmayınız. Belirli bölümlerin başına kısa özetler koyduğumuzu göreceksiniz. Bu özetler sizi bu sayfaya yönlendiren kampanya ile ilgili koşulların tamamının okunmasının yerini alamaz ve okunmasını gereksiz hale getirmez.

 

 

Web Sitesinin Mülkiyeti ve İşletilmesi ve Kullanım Koşullarına Bağlılık:

Bu web sitesi, Birsherin Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine (“Birsherin”) aittir. Bu web sitesini ve Birsherin’in bu web sitesinde veya bu siteden veya bu site kanalıyla size sunduğu uygulamaları, yazılımları, verileri, ürünleri, yarışmaları, ödül çekilişlerini ve diğer hizmetleri (hepsi birlikte bundan böyle kısaca “Hizmetler” olarak anılacaktır) şahsen ya da bir şirket adına ve namına kullanmanız sizinle Birsherin arasında kurulan sözleşmenin koşullarına tâbi olacaktır. Bu sözleşme: Gizlilik Politikası; Yasal Uyarı ve Çerez Politikasıyla (hepsi birlikte kısaca “Birsherin Politikaları” olarak anılacaklartır) birlikte, varsa yürürlükteki ek koşullar da dâhil olmak üzere bu Kullanım Koşullarından oluşmaktadır. Bir tarafta Kullanım Koşulları ile diğer tarafta Kullanım Koşullarında yer alan konulara ilişkin diğer Birsherin Politikaları arasında bir çelişki bulunması halinde, Kullanım Koşulları esas alınacaktır. Zaman zaman bu yayını güncelleyerek Kullanım Koşullarını değiştirebileceğimizi veya gözden geçirebileceğimizi ve bu değişikliklerin veya revizyonların ilân üzerine derhal yürürlüğe gireceğini kabul ediyorsunuz. Web sitesini kullanmaya devam etmekle, kullandığınız tarih itibariyle yürürlükte bulunan Kullanım Koşullarını kabul ettiğinizi yeniden teyit ve beyan etmiş sayılacaksınız.

 

Web Sitesinin Kullanılması

Web sitesinin herhangi bir bölümüne robot veya örümcek gibi otomatik bir mekanizma veya proses kullanarak erişmeniz ya da onu kopyalamanız ve izlemeniz yasaktır. Web sitesinin ve/veya sizi bu siteye yönlendiren uygulamanın herhangi bir bölümüne bilgisayar korsanlığı veya benzeri başka yol ve araçlarla yetkisiz erişmeye teşebbüs dahi etmemelisiniz. Web sitesini yasadışı amaç veya amaçlarla kullanmanız da yasaktır.

 

Verilerin Gizliliği

Birsherin, gizliliğinizi ciddiye almaktadır ve bu web sitesinde verdiğiniz şahsi veri ve bilgilerinizi Gizlilik Politikasına uygun kullanacak ve koruyacaktır. Hizmetleri kullanmakla, verdiğiniz şahsi veri ve bilgilerinizi yukarıda bahsi geçen Gizlilik Politikasına ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Birsherin bilgilerinizi hiçbir şirket ya da işletmeyle paylaşmamayı kabul ve beyan eder.

 

Marka Tescili ve Telif Hakları

“Pamuktenim” ve “HF Club”, tescilli bir tekstil markasıdır. İsminin izinsiz kullanılması, ürünlerinin etiket ya da kutularının değiştirilmesi, hakkında beyanda bulunulması, internette herhangi bir ortamda adını kullanması ve “Pamuktenim” ya da “HF Club “ismiyle satış yapması hukuki süreçlere sebep olacaktır. Birsherin.com adresinde bazı ürünlerde ve bannerlarda kullanılan görseller, ürün açıklamaları marka tescili altında ayrıca telif haklarına tabiidir. Bu web sitesinde kullanılan görsellerin, açıklamaların izinsiz alınması ve kullanılması hakkında önce uyarılıp sonrasında görseller ve açıklamalar kaldırılmazsa telif haklarımız kapsamında hukuki süreç başlayacaktır.