Değişim ve İade Koşulları

 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren otuz (30) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. Ürünün iadesini bildirmek için whatsapptan bize yazmanız gerekmektedir. Cayma süresinde olan bu şarttaki tüm iadeler kabul edilir. (Not: İade süreciniz, ürünün online depomuza ulaşması itibariyle başlayacaktır.) Değişim için beğenilen ürünün, kargonun iade birimimize ulaşana kadar geçen süre içerisinde satışı gerçekleşebilir. Bundan dolayı değişim ürününün stoklardaki bulunma durumu hakkında garanti vermiyoruz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün depomuza ulaştığı andan itibaren yedi (7) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade edilmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun olmayan hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. 

 

**Habersiz gönderilen kargolar şartlara uygun olsa bile kesinlikle kabul edilmeyecektir ve süreci yavaşlatıp size ekstra kargo maliyeti olarak yansıyacaktır. Tarafımızdan banka hesabınıza veya kartınıza yapılacak iadeler çalıştığınız bankaya göre değişmekte olup ortalama 3 iş günü içinde hesabınıza yansımaktadır. Gecikme durumlarında bankanızı aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili “İade Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Ürünler Olmadığı Takdirde Değişim Yapılabilir mi?

Sitemizde moda ve giyim ürünleri satıldığından bu tür problemler yaşanabilir. Eğer satın aldığınız üründe bir beden problemi yaşarsanız ve bu problem pamuktenim çalışanları tarafından yapılan yönlendirmeyle gerçekleştiyse ürünü iade ve değişim şartlarına göre otuz (30) iş gününde tarafımıza göndererek değiştirebilirsiniz. Ürün seçimi esnasında beden ya da başka bir tavsiye almadan kendiniz seçim yaptıysanız maalesef değişim yapılamamaktadır. Ürün değişimi kargo ücretleri alıcıya aittir. 

 

**Fantazi ürünler, alt çamaşır içeren ürünler ve mayolar hiçbir şekilde iade alınmamaktadır.