1- Bayilik şartları nelerdir?
Tek şartımız fiyatların hiçbir sebeple kırılmamasıdır. Her hafta olmak koşuluyla haftanın bir günü tüm bayilerimizin fiyatları incelenmektedir. Ticarette en önem verdiğimiz şey her tacirin kendi rızkını yemesidir. Fiyatları düşüren bayilerin bayilikleri iptal edilecek ve giriş yaptığı ip adresleri süresiz olarak engellenecektir.
2-Dropshipping, kapıda ödeme gönderimi yapıyor musunuz?
Pazaryerlerinin kargo kodlarının verilmesi ya da şablonun pdf formatında mail atılması halinde (Mng, Sürat)  sizin adınıza dropshipping yapılabilir. Eğer pazaryeri kargo kodunuz çalışmaz ise kargonuz ertesi güne kalır, bu konuda yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır. Kapıda ödeme yapılmamaktadır.
3 Kargo ücreti nedir?
Son sipariş kabul saati 16:00’dır. Bayilere özel kargo ücreti standart 30₺+kdv’dir. Kampanya kodlu gönderilerinizde kargo ücreti tahsil edilmemektedir, kod yazılmayan siparişlerin çıkışı olmamaktadır.
 
4-Kar marjlarınız nasıl?
Kar marjları ürün türüne göre değişmektedir. Marjlar %50-90 arasındadır.
 
 5-Müşteri iade etmek istiyor/sipariş geri döndü ne olacak?
Ürün kullanılmamış, zarar görmemiş ve etiketi yırtılmamış ise sadece ürün bedelinin iadesi yapılmaktadır, sipariş tarafımızdan gönderilip geri döndüyse kargo bedeli 2 kez kesilmektedir. Geri dönen siparişlerde de aynı durum geçerlidir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz, kredi olarak tanımlanır.
 5-Kaç ürününüz var?
Sürekli değişmekle birlikte 150’nin üzerinde ürün çeşidimiz bulunmaktadır.