Vücut Çorabı

 
Kadınlığını ön plana çıkarmak isteyenler için vücut çorabı, özel geceler için tercih edilebilecek en farklı iç giyim ürünlerindendir. Fantezi giyim denilince akla gelen en seksi ürünler vücut çoraplarıdır ve bu ürünler ile seksiliğinizi en üst noktalara taşıyabilirsiniz. Cazibenizi doruk noktalarda yaşamak istiyorsanız tercihiniz farklı renk seçeneklerine sahip vücut çorapları olmalıdır.
 
Kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen her kadının giysi dolabında bulunacak bir adet vücut çorabı geçirilecek özel geceler için hızlı bir sürpriz olacaktır. Feminen görünüşünü ön plana çıkarmak için bu iç giyim ürün kadar etkili bir ürün daha yoktur. Üstelik hangi rengi seçerseniz seçin aynı etkiyi yapacak ve hem sizi hem partnerinizi etkisi altına alacaktır. Her kadının kendine uygun seçebileceği bir vücut çorabı ürünü vardır. Farklı tarz ve ihtiyaca göre modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 
Partnerinizin gözlerini kamaştırmak ve cinsel yaşantınıza bir renk katmak için de kadın fantezi giyim ürünleri arasından tercih edebileceğiniz en farklı ürünlerden bir tanesi olan vücut çorapları ile kış aylarında bile çekiciliğiniz ile ortamı ısıtabileceksiniz. Seksapelliğiniz ön plana çıkaran modeller ile gecelerinize bir ışıltı ekleyebilir ve partnerinizin gözlerini kamaştırabilirsiniz. Seksi olmak için bir kadının çok çaba harcamasına gerek yoktur. Ten renginize uyumlu bir vücut çorabı seçiminden sonra anında seksi bir görünüme kavuşabilirsiniz.
 
Pamuktenim.com kadınlar için özel olarak sunduğu farklı markaların en kaliteli vücut çorabı modellerini kapınıza kadar getiriyor, üstelik özel paketleme sistemi sayesinde siparişlerinizi yalnızca siz görebiliyorsunuz. İnternet üzerinden satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, kapıda ödeme seçeneğini de kullanabiliyorsunuz. Gecelerinize ateş yakacak en özel ürünleri almak için kendinizi en rahat hissettiğiniz yerden yani evinizden alışverişinizi huzurlu bir şekilde yapabilirsiniz.
₺59,74 KDV Dahil
₺92,36 KDV Dahil
₺70,85 KDV Dahil
₺110,88 KDV Dahil
₺94,46 KDV Dahil
₺150,23 KDV Dahil
₺70,85 KDV Dahil
₺110,88 KDV Dahil
₺70,85 KDV Dahil
₺110,88 KDV Dahil
1 2 3 4 5 >