Pantolon - Tayt Modelleri

 
Tayt ürünleri aslında her zaman moda sektöründe kullanılan parçalar oldu. Ancak son zamanlarda hayatımıza daha çok girdi ve gündelik yaşamda, iş kıyafetlerinde, sporda daha yaygın bir şekilde kullanılır hale geldi. Tayt ürünlerinin asıl özelliği bacaklara vurgu yaparak kadınsılığı ön plana çıkarmaktır. Ancak sadece kadınsılığını ön plana çıkarmak isteyenlerin değil, rahat bir hareket imkanı sunan kıyafetleri giymek isteyenler için de tercih sebebi olmaktadır.
 
Desenli olmayan tayt modelleri topuklu ayakkabı ve gömlekler ile birlikte giyildiğinde ortaya harika bir tarz çıkarıyor. Bu kombini ofis hayatınızda kolayca kullanabilirsiniz. Salaş bir tarz sevenler için tayt üzerine geçirilen bol t-shirt veya sweatler ile sportif bir kombin yaratabilirsiniz. Gece hayatında dahi farklı tayt modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.
 
Kış aylarında çoraptan daha kalın olması ve uzun çizmeler ile rahatça giyilebilmesi sayesinde taytlar yine tercih sebebi olmaktadır. Deri görünümlü ve parlak taytlar şık bir görünüm elde etmek isteyenler için en basit ama en etkili tercihlerden olacaktır. Yaz aylarında tercih edilen tayların ise kumaşının daha ince olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca kumaş ile ten arasında teni hapsetmeyen, tenin nefes almasını sağlayan modelleri tercih edilmelidir. Aksi takdirde yaz aylarında bakteri oluşumuna ve tahrişe davetiye çıkarabilirsiniz.
 
Tayt modelleri o kadar farklılık gösterir ki bazı ürünlerin tayt olduğunu dahi anlamazsınız. Her bedene uygun olarak bulabileceğiniz kot görünümlü taytlar birçok kadının kurtarıcısı olmaktadır. Kot görünümlü taytların en çok tercih edilenler arasında yer almasının bir sebebi var tabii ki. Kimi zaman kotlar kumaş çeşitleri sebebiyle bacakları kalın gösterebilmektedir. Ancak tayt kotlar ile bacaklarınız daha ince ve fit gözükür. Pamuktenim.com sitesinde bulabileceğiniz birbirinden çeşitli tayt modelleri ile siz de değişik kombinler oluşturmaya uygun fiyatlar ile başlayabilirsiniz.
Kampanya Slider **