Kadın Külot Modelleri

 
Külot ürünleri kadınlar ve erkekler arasında seçimi yapılırken en dikkat edilen ürünlerdir. Külot seçimi iç giyim ürünleri arasında en temel konulardan biridir. İster görünümü ister temiz bir vücut açısından kullanımı ile kadınların ve erkeklerin vazgeçilmezidir. Gün boyu rahat ve konforlu bir şekilde dolaşmak isteyenler için doğru külot seçimi çok önemlidir. Ayrıca sadece kumaşı, kalitesi de değil rengi ve şekli de büyük önem arz etmektedir.
 
Külot seçimi vücut yapısına göre yapılmalıdır. Dar yapılan seçimler en hassas yerleri sıkacak ve havasız kalmasına sebep olacaktır. Bu da istenmeyen bir durumdur. Bol yapılan seçimler de hareket kabiliyetini sınırlayacak ve gün boyu huzursuz hissetmeye sebep olacaktır. Külot seçimlerinde yumuşaklık ön plandadır. Ama sadece yumuşak bir dokunuşa sahip olması yeterli değildir. Teri hızlı bir şekilde emebilen pamuklu külot ürünleri birinci tercih olmalıdır. Gündelik yaşamda her daim seksi iç çamaşırları giymeniz gerekmez. Bu nedenle basit ve sizi rahat ettirecek külot modellerini mutlaka çekmecenizde hazır bulundurmalısınız.
Külot modelleri de oldukça farklılık gösterebilir. Klasik bildiğimiz modellerin yanı sıra slip, boxer, tanga, dikişsiz gibi özel kategorileri de mevcuttur. Açık renk pantolonlar tercih edildiğinde veya iç çamaşırını belli edebilme özelliğine sahip giysiler giyildiğinde tangalar doğru tercih olacaktır.
 
Fazlalıklarınızı gizlemek için de bazı külot modelleri imdadınıza koşabilmektedir. Yüksek bel olarak tasarlanan bazı ürünler karın bölgesinde korse etkisi yaratarak göbeğinizi sarar ve sarkmaları önler. Aynı zamanda kalça bölgeniz için de tercih edebileceğiniz toparlayıcı külot modelleri vardır. Pamuktenim.com sitesinde aradığınız özellikteki külot ürününü kolayca bulabilirsiniz. Bedeninize uygun ürünü seçtikten sonra sepete atıp satın alma işlemini gerçekleştirmeniz yeterli. Dilerseniz ödemenizi kapıda da yapabilir ve güvenle ürününüzü teslim alabilirsiniz.
1
$(document).ready(function() { $('.sss-page .sss h1').each(function() { $(this).click(function() { $('+ p', this).fadeToggle(); $(this).toggleClass('active'); }); }); });