Jartiyer

 
Kadınlığını ön plana çıkarmak isteyenler için jartiyer, geceler için tercih edilebilecek en özel iç giyim ürünleridir. Fantezi giyim denilince akla ilk gelen jartiyer ürünleri olur ve bu ürünler ile seksiliğinizi en üst noktalara taşıyabilirsiniz. Cazibenizi doruk noktalarda yaşamak istiyorsanız tercihiniz farklı renk seçeneklerine sahip jartiyerler olmalıdır.
 
Kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyen her kadının giysi dolabında mutlaka bir adet jartiyer olması gereklidir. Feminen görünüşünü ön plana çıkarmak için bu iç giyim ürün kadar etkili bir ürün daha yoktur. Üstelik hangi rengi seçerseniz seçin aynı etkiyi yapacak ve sizi etkisi altına alacaktır. Her kadının kendine uygun seçebileceği bir jartiyer ürünü vardır. Takım halinde edinebileceğiniz bu ürünleri sadece çorap şeklinde de kullanabilirsiniz. Farklı tarz ve ihtiyaca göre modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 
Jartiyer ürünleri sağlığınız için de aslında oldukça tercih edilebilir ürünlerdir. Çorap ile kombinlerinizi desteklemeniz gereken zamanlarda külotlu çoraplar her zaman rahat olmayabilir. Ayrıca bacak aranızda terlemeyi arttırarak tahriş ve pişik oluşumuna sebep olabilir. Bakterilerin sıcak ve terli ortamlarda daha hızlı yayıldıkları da bir gerçektir. Ancak jartiyer giydiğinizde hava alma oranını arttırmış olursunuz. Böylece sağlığınızı da korursunuz.
 
Partnerinizin gözlerini kamaştırmak ve cinsel yaşantınıza bir renk katmak için de kadın fantezi giyim ürünleri arasından tercih edebileceğiniz en hızlı çözüm yine jartiyerlerdir. Seksapelliğiniz ön plana çıkaran modeller ile gecelerinize bir ışıltı ekleyebilirsiniz. Seksi olmak için bir kadının çok çaba harcamasına gerek yoktur. Ten renginize uyumlu bir jartiyer seçiminden sonra anında seksi bir görünüme kavuşabilirsiniz.
 
Pamuktenim.com kadınlar için özel olarak sunduğu farklı markaların en kaliteli jartiyer modellerini kapınıza kadar getiriyor, üstelik özel paketleme sistemi sayesinde siparişlerinizi yalnızca siz görebiliyorsunuz.
₺70,85 KDV Dahil
₺110,88 KDV Dahil
₺94,46 KDV Dahil
₺150,23 KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 8 >