Güvenli Alışveriş Güvenli Ödeme 

 

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Rapid SSL tarafından korunmaktadır 256 bit'lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

 

Ödeme alt yapılarımız arasında ayrıca Masterpess ve BKM Express'te bulunmaktadır. Bu kuruluşlara kayıtlı olan kredi kartlarınızı hiçbir ek ücret ödemeden ve kredi kartı bilgilerinizi girmeden kullanabilirsiniz.

 

Pamuktenim müşterilerine hiçbir zaman seçmediği bir ürün, renk ya da beden göndermez. Stoklar anlık güncellensede herhangi bir hatadan dolayı stokta kalmayan ürünleri haber verir, isteğiniz doğrultusunda başka bir ürün seçtirir ya da kartınıza/banka hesabınıza siparişi yola çıkarmadan iade eder. Bu konu hakkındaki titizliğimizi sikayetvar.com da pamuktenim i aratarak bulabilirsiniz, sonuç her zaman 0'dır!