Erkek Boxer & Slip Modelleri

 
Erkekler de kadınlar kadar görünümüne dikkat ederler. Dış görünüm her cinsiyette önemli olduğu gibi iç giyimine gösterilen özen de aynı derecede önemlidir. Farklı kesim türleri ve farklı üretim malzemeleri ile erkeklerin de artık aralarından seçim yapabileceği birden fazla iç giyim ürünü vardır. Giyim markaları erkekler için özel olarak ürettiği erkek boxer slip modelleri ile sporda, gündelik yaşamda, takım elbiselerin içinde dahi erkeklerin rahatça kullanabilecekleri ürünler piyasaya sürmüş durumdadır.
 
Pamuklu olanlar tercih sebebi olmakla birlikte modal, lira ve elastan gibi materyallerden yapılan boxer ve slip ürünleri de erkekler tarafından en çok tercih edilenler arasındadır. Bu ürünler terlemeyi de engelledikleri için sağlıklı bir cilt koruması için de gerekli donanıma sahiplerdir. Şort ve pantolonların içine giyilen boxerların erkeklerde rahatlıklarına engel olmaması ve hareket kabiliyetlerini kısıtlamaması için özel olarak tasarlananları mevcuttur. Toparlanma yapmayan ve paça kısımlarında lastik bulunan boxer ürünleri bazı zamanlarda zorunlu olarak tercih edilmektedir. Ancak rahatına düşkün erkeklerin bol kesim boxerlardan vazgeçmesi mümkün değildir. Giyim tarzlarını da neredeyse iç giyimlerine göre şekillendirerek kıyafetlerini alırlar. Bol kesim boxerlar her erkeğin çekmecesinde mutlaka bulunmalıdır.
 
Bazı boxerların ön kısımlarında düğmeler bulunmaktadır. Bu düşme kullanım açısından erkeklere kolaylık sağlar ve boxer ve slip tasarımlarında daha şık bir görünüm oluşmasını sağlar. Genelde kadınların iç giyimlerinde daha fazla seçenek varmış gibi gözükse de erkekler için üretilen boxerlarında kadın iç çamaşırlarından kalır yanı yoktur. Hatta boxer üzerine işlenen çok farklı desenler ile çoğu zaman kadınlar bile boxer kullanımını tercih etmektedir.
 
Pamuktenim.com adresinde erkeklerin tercih edeceği her türden boxer ürünü bulunmaktadır. Tekli alım yapabileceğiniz gibi, takım halinde satışı yapılan ürünleri de oturduğunuz yerden kolayca sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.
Kampanya Slider **