Destekli Sütyen

 
Bazı günler olur içiniz sıkılır ve hiçbir şey yapmak istemezsiniz. İçinizin sıkıntısı yüzünüze, işinize, gününüze yansır. İç çamaşırı giyimini de aslında bu şekilde düşünebilirsiniz. İçinize giydiğiniz iç çamaşırları sizin özelinizdir ve size aittir. Ne kadar rahat, ne kadar konforlu olursanız gün içerisinde de o kadar rahat edersiniz. Yani içinizdeki rahatlık dışarıya da yansır.
Pamuktenim.com içinizin rahat etmesi için en kaliteli ürünleri, en kaliteli fiyatlar ile sizlere sunuyor. Bedeniniz ne olursa olsun, hangi renk, hangi ürün arıyorsanız hepsine tek bir tık ile anında ulaşabilirsiniz. Yoğun hayat koşuşturmacasında özellikle gidip iç çamaşırı alışverişi yapmanın da oldukça zor olduğu bir gerçek. İnternet üzerinden güvenilir ve kaliteli bir markadan alışveriş yaparak, kapınıza kadar sadece size özel olarak hazırlanmış ve paketlenmiş ürünleri satın almak ise paha biçilemez bir kolaylık.
 
Destekli Sütyen Takımı içerisine giren her ürünü pamuktenim.com adresinde bulabilirsiniz. Kadınlar için özel olarak tasarlanmış ve göğüs sağlıklarını korumada büyük etkisi olduğu bilinen Destekli Sütyen takımları arasından aradığınıza hızlıca ulaşabilirsiniz. Giyeceğiniz elbiseye göre bile mutlaka özel bir Destekli Sütyen seçimi yapmanız gerekir. Dekoltenizi daha da çekici gösterecek Destekli Sütyen takımı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Farklı renklerde ve bedenlerde Destekli Sütyenler arasından seçiminizi yapıp hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
 
Destekli Sütyen takımlarının nasıl göründüğünü de özel olarak model üzerinde denenerek yapılan görseller yardımı ile anlayabilirsiniz. Sürekli farklı ürünlerde olan indirimler ile çok uygun fiyatlara, çok kaliteli Destekli Sütyen takımı satın alabilirsiniz. Tüm ürünlere bakmak istemiyorsanız sadece sizin bedeninizi seçerek, size uyan ürünleri gösterecek şekilde ürün listesini de daraltabilirsiniz. 
Aklınıza takılabilecek her türlü sorun için iletişime geçebiliyor olmanız da adeta size mağaza geziyormuşçasına güven verecek. Pamuktenim.com hem ürünleri hem de ilgili danışmanları ile size harika bir internet alışverişi keyfi sunuyor.
₺41,90 KDV Dahil
₺52,80 KDV Dahil
1 2 >
$(document).ready(function() { $('.sss-page .sss h1').each(function() { $(this).click(function() { $('+ p', this).fadeToggle(); $(this).toggleClass('active'); }); }); });