BAYİ SİPARİŞ VE ÖDEMEDE PAMUKTENİM AYRICALIKLARI

 

Pamuktenim, Mastercard ile anlaşmalıdır ve güven duyduğu e-ticaret sayfaları arasında yer almaktadır. Bu sayede bayilerimiz Mastercard kredi kartlarını Masterpass™ sistemine kaydederek kart bilgilerini Masterpass™ altyapısında saklayabilir ve siparişlerini daha hızlı tamamlamakla birlikte sıfır güvenlik riskiyle işlem yapabilir. Masterpass™ a ödeme adımımızda kolayca kayıt olabilir ya da önceden kayıtlı kredi kartlarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

Pamuktenim, Bankalar Arası Kart Merkezi ile anlaşmalıdır ve güven duyduğu e-ticaret sayfaları arasında yer almaktadır. Bu sayede bayilerimiz BKM Express alt yapısına kaydettikleri kredi kartlarıyla hiçbir bilgi girmeden siparişlerini daha hızlı tamamlamakla birlikte sıfır güvenlik riskiyle işlem yapabilir.

 

 

Pamuktenim bayilerine her zaman destek olur. Türkiye'nin en çok kullanılan kredi kartı Maximum ile anlaşması bulunan Pamuktenim, sadece B2B değil B2C alışverişlerinde bile sahip olunamayan bir avantaj sunuyor; vade farksız 6 taksit! Bayilerimiz 100₺ ve üzeri alışverişlerinde peşin fiyatına 6 taksit, 50₺ ve üzeri alışverilerinizde peşin fiyatına 3 taksit imkanına sahip olmaktadır; ayrıca normalin 2 katı Maxipuan kazanmaktadır. Maximum avantaj Pamuktenim'de!

 

 

 

Nasıl sipariş verebilirim?

 

Bayiliğiniz için size verilen kullanıcı adı ve şifreyle üye girişi yaptıktan sonra bayi fiyatları gözükmeye başlayacaktır. Ürünü sepete ekledikten sonra fatura adresine kendi adresiniz, teslimat adresine alıcı adresinizi girmeniz gerekmektedir. Takıldığınız durumlarda buraya tıklayarak bize mail atabilirsiniz.

 

Kargo gönderiminde Pamuktenim bayilerine ne gibi kolaylıklar sunar?

 

Sektörümüz oldukça hızlı satış olan bir sektördür. Dolayısıyla tüm siparişlerinizi toplu olarak girmeniz tavsiye edilmez. Ticari tecrübemüz ve operasyon bilgimiz sayesinde her siparişiniz için bir sipariş oluşturabilirsiniz ve ekibimiz tüm siparişlerinizi birleştirir. Hepsinde indirim çeki kullanıp kargo ücreti ödemeyip tek birinde ödemeniz yeterli olacaktır. Bu sayede sattığınız ürünün stoğu sizin için ayrılmış olur. Pazaryerleri tekil siparişleriniz için kargo ücreti ödeyerek sipariş girmeniz gerekmektedir. Son sipariş kabul saati 16:00’dır.