BAYİ SİPARİŞ VE ÖDEMEDE PAMUKTENİM AYRICALIKLARI

 

Pamuktenim, Mastercard ile anlaşmalıdır ve güven duyduğu e-ticaret sayfaları arasında yer almaktadır. Bu sayede bayilerimiz Mastercard kredi kartlarını Masterpass™ sistemine kaydederek kart bilgilerini Masterpass™ altyapısında saklayabilir ve siparişlerini daha hızlı tamamlamakla birlikte sıfır güvenlik riskiyle işlem yapabilir. Masterpass™ a ödeme adımımızda kolayca kayıt olabilir ya da önceden kayıtlı kredi kartlarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

Pamuktenim, Bankalar Arası Kart Merkezi ile anlaşmalıdır ve güven duyduğu e-ticaret sayfaları arasında yer almaktadır. Bu sayede bayilerimiz BKM Express alt yapısına kaydettikleri kredi kartlarıyla hiçbir bilgi girmeden siparişlerini daha hızlı tamamlamakla birlikte sıfır güvenlik riskiyle işlem yapabilir.

 

 

Pamuktenim, bayilerine her zaman destek olur. Türkiye'nin en çok kullanılan kredi kartı Maximum ile anlaşması bulunan Pamuktenim, sadece B2B değil B2C alışverişlerinde bile sahip olunamayan bir avantaj sunuyor; vade farksız 6 taksit! Bayilerimiz 150₺ ve üzeri alışverişlerinde peşin fiyatına 6 taksit, 75₺ ve üzeri alışverilerinizde peşin fiyatına 3 taksit imkanına sahip olmaktadır; ayrıca normalin 2 katı Maxipuan kazanmaktadır. Maximum avantaj Pamuktenim'de! *Cari kredi alım ödemelerini de taksitli yapabilirsiniz.

 

 

Pamuktenim'ten bayilerine bir destek daha! En büyük devlet bankası olan Ziraat Bankası'nın yeni ürünü olan Bankkart Combo Türkiye'de gitgide yaygınlaşıyor. Eğer sizde Bankkart Combo kullanıcısıysanız vade farksız 3 ve 6 taksit avantajı ile alım yapabilirsiniz! *Cari kredi alım ödemelerini de taksitli yapabilirsiniz.

 

 

Nasıl sipariş verebilirim?

 

Bayiliğiniz için size verilen kullanıcı adı ve şifreyle üye girişi yaptıktan sonra bayi fiyatları gözükmeye başlayacaktır.

 

☄Ürünü sepete ekleyin ve ödeme sayfasına gelin.

 

✍ Fatura adresine kendi adresiniz, teslimat adresine alıcı adresinizi girmeniz gerekmektedir.


✉Kargo takip numarası ve kargodaki durum değişiklikleri fatura bilgilerine yazdığınız telefona(size) sms gider. Teslim edilmeyen ya da dağıtıma çıkan siparişler için müşterinizi bilgilendirebilir, memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Bu smslerin içinde ayrıca takip linki bulunacaktır, aynı sms i kopyalayıp yapıştırıp müşterinize whatsapp yoluyla iletebilirsiniz.

 

⌨Panelde kargo takip numarası görüntüleyemeyeceksiniz, takip no ve takip linkini sms ile öğreneceksiniz. Gittigidiyor siparişleriniz için şube; Doğubank.


Faturalar geriye dönük düzenlenmeyeceği için fatura bilgilerini dikkatli giriniz, haziran ayı itibariyle faturalar aynı gün tek tek kesilmektedir.


☀Sms hizmetimiz tüm bayilerimiz için tamemen ücretsizdir.


☑ Takıldığınız durumlarda buraya tıklayarak bize mail atabilirsiniz.

 

☘Türkiye'de olmayan yeniliklere sahip olmak ve iç giyimde e-ticarete kalite katmak için bizimle çalışmaya devam edin!